KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15028314
nr 1502 8314
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, porträtt. Olja på duk, 45x36cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:57:27
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)